Podłączenie budynku do systemów przewodzących różnego rodzaju media (np. wodę i gaz) stanowi warunek utrzymania wysokiego komfortu życia. Od nich zależy bowiem to, jak będzie się w danym miejscu mieszkać. Co więcej, szczególnie ważne jest ich poprawne wykonanie. Dlatego należy postawić na profesjonalne projektowanie instalacji sanitarnych. Wrocław – i całe województwo dolnośląskie – ma pod tym względem szczęście, ponieważ docieramy tutaj z ofertą naszego biura projektowego. Zobacz, dlaczego to właśnie nam warto powierzyć stworzenie projektu oraz jego późniejsze wykonanie.

Dla kogo są projekty instalacji sanitarnej?

Stawiamy na pełną kompleksowość. Oznacza to, że jesteśmy w stanie opracować instalację sanitarną, która pasuje do praktycznie każdego budynku – niezależnie od jego przeznaczenia, wielkości czy położenia. Dlatego z naszych usług projektowania szczególnie chętnie korzysta biznes (zwłaszcza przemysł), ale też instytucje publiczne (szkoły, urzędy). Biuro projektowe jest jednak otwarte dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy w przygotowaniu profesjonalnego projektu. Dlatego nawiązujemy współpracę także z klientami indywidualnymi (np. właścicielami domków jednorodzinnych).

Nic też nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli projekt instalacji sanitarnej już istniejących budynków. Modernizacja, adaptacja i rozbudowa sieci jest jedną ze specjalizacji naszego biura projektowego. Do projektowania potrzebujemy w takiej sytuacji jedynie przeanalizować bieżące plany. Na tej podstawie ustalimy, które rozwiązania będą najlepsze dla danego obiektu oraz ustalimy zakres pracy na terenie województwa dolnośląskiego.

Co znajduje się w projekcie instalacji sanitarnej?

Kategoria obejmuje systemy o różnorodnym przeznaczeniu. Kompleksowe projektowanie polega na stworzeniu przyłączy:

  • gazowych,
  • wodno-kanalizacyjnych,
  • centralnego ogrzewania (CO),
  • wentylacyjnych.

Dlatego tak ważna jest wszechstronna wiedza na temat tego, jak powinny wyglądać projekty instalacji sanitarnych. Wrocław jest miastem, w którym nietrudno o dostęp do specjalistów. Nasze biuro projektowe wyróżnia się pełną ofertą, więc w ramach pojedynczego zlecenia opracujemy wszystkie wymienione sieci.

Profesjonalne biuro projektowe instalacji sanitarnych we Wrocławiu

Mamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Przez okres prowadzonej działalności mieliśmy też okazję zrealizować wiele zleceń dla klientów w całym regionie. To najlepszy dowód na to, że można nam zaufać w kwestii projektowania instalacji sanitarnych.

Jako profesjonaliści jesteśmy przygotowani do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych oraz nietypowych projektów – i to niezależnie od przeznaczenia budynku. Biuro projektowe opracuje zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne sieci transportowe gazu czy wody.

Pragniemy też zaznaczyć, że tworzone przez nas plany spełniają wszystkie wytyczne i normy obowiązujące w Unii Europejskiej. Dla naszych klientów to gwarancja, że system będzie funkcjonował bezproblemowo przez dekady, a w momencie projektowania zostaną wzięte pod uwagę najnowsze zdobycze technologiczne obecne w branży.

Ile kosztuje projektowanie instalacji sanitarnej?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wynika to z charakteru pracy biura projektowego. Każdy budynek różni się od innych, co musi zostać uwzględnione w projekcie instalacji sanitarnej. W całym województwie dolnośląskim znajdują się dziesiątki tysięcy konstrukcji o odmiennych wymiarach, stopniu energooszczędności, rozmieszczeniu pomieszczeń itd. W związku z tym wycena będzie równie zróżnicowana.

Podczas obliczania ostatecznego kosztu projektowania bierzemy pod uwagę m.in. rozległość systemu, a także stopień jego skomplikowania. Dla przykładu dom o powierzchni do 100 m² będzie dużo tańszy do opracowania od budynku jednorodzinnego o wielkości przekraczającej 200 m² z niestandardowymi rozwiązaniami. W każdym jednak przypadku biuro projektowe dokłada wszelkich starań, aby cena instalacji sanitarnej pozostawała na optymalnym poziomie, co czyni nasze projekty konkurencyjnymi.

Pomoc w wyborze najkorzystniejszych projektów instalacji sanitarnych

W razie wątpliwości dotyczących proponowanych przez nas usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści są do twojej dyspozycji i podzielą się swoim doświadczeniem w zakresie projektowania sieci wodno-kanalizacyjnych, gazowych, wentylacyjnych oraz CO. Przy okazji doradzą wybór najkorzystniejszych rozwiązań dla danego budynku. Tym właśnie wyróżnia się nasze biuro projektowe instalacji sanitarnych. Wrocław ma więc dostęp do profesjonalnej oferty projektów, które spełnią wszelkie wymagania pod względem jakości oraz kosztu wykonania.