Jeżeli chciałbyś dołączyć do zespołu HYDRO-GAZ, prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami w siedzibie firmy. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy do swojej pracy podchodzą z zaangażowaniem i entuzjazmem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest HYDRO-GAZ ZALESZCZYK SPÓŁKA JAWNA, UL. PIĘKNA 6 20-423 LUBLIN