Każdy budynek musi być podłączony do sieci przesyłowych różnorodnych mediów. Gaz, prąd, woda – bez tego nie da się przebywać nawet w zwykłym magazynie, nie wspominając już o domu czy biurze. Dlatego każdy właściciel obiektu musi zadbać o to, aby pojawiły się w nim instalacje sanitarne. Wrocław jest miastem, w którym zapotrzebowanie na usługi związane z ich projektowaniem oraz montażem utrzymują się na niezmiennie wysokim poziomie. Podobnie zresztą jak w całym województwie dolnośląskim. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić je do oferty Hydro-Gaz. Zobacz, dlaczego warto zaufać naszemu doświadczeniu w tym zakresie.

Co składa się na instalacje sanitarne?

Pod tym pojęciem kryje się szereg różnorodnych systemów, które mają na celu zapewnienie wewnątrz budynku dostępu do podstawowych mediów. Wśród podstawowych instalacji sanitarnych wymienia się najczęściej:

 • wodne
 • kanalizacyjne,
 • gazowe,
 • grzewcze,
 • wentylacyjne,
 • klimatyzacji

i tym podobne. Montaż poszczególnych sieci różni się w zależności od przeznaczenia, ale łączy je stopień skomplikowania oraz duża liczba elementów niezbędnych do stworzenia szczelnej konstrukcji przesyłowej. Obecnie trudno wyobrazić sobie obiekt, który nie miałby dostępu do wspomnianych systemów.

Dla kogo wykonujemy instalacje sanitarne?

Nie mamy żadnych ograniczeń. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców czy przedstawicieli placówek publicznych. Mieliśmy okazję przeprowadzać montaż w bardzo różnych częściach Dolnego Śląska, a zwłaszcza w dużych miastach, jak Wrocław. Instalacje sanitarne wykonujemy m.in. w:

 • domach jednorodzinnych,
 • blokach mieszkalnych,
 • kamienicach,
 • restauracjach i innych punktach gastronomicznych,
 • sklepach oraz centrach handlowych,
 • halach magazynowych,
 • biurowcach,
 • obiektach przemysłowych,
 • szkołach,
 • szpitalach,
 • przychodniach.

Jak więc widać, jesteśmy bardzo wszechstronni. Może się do nas zwrócić każdy, kto potrzebuje profesjonalnego montażu instalacji sanitarnej w swoim domu czy zakładzie pracy.

Projekt i montaż instalacji sanitarnych

Świadczymy kompleksowe usługi od A do Z. Oznacza to, że można zwrócić się do naszej firmy także w sprawie zaprojektowania systemu. Biuro projektowe przeprowadzi audyt i na tej podstawie opracuje wydajne instalacje sanitarne. Dolnośląskie województwo ma więc dostęp do bardzo szerokiej oferty w jednym tylko miejscu. A to przekłada się na oszczędności, ponieważ nie trzeba negocjować montażu z jedną ekipą, a stworzenie planu z drugą. W efekcie skraca się też czas oczekiwania na realizację.

Doświadczenie w montażu instalacji sanitarnych

Działamy na lokalnym rynku już od wielu lat. Przez ten czas wdrożyliśmy w życie projekty o różnym stopniu skomplikowania oraz rozległości. Nabraliśmy więc doświadczenia, które dziś procentuje. Wypracowaliśmy najlepsze standardy podczas montażu instalacji sanitarnych, co pozwala znacząco ograniczyć związane z tym koszty, a także poradzić sobie w dosłownie każdej sytuacji.

W naszej pracy korzystamy wyłącznie z markowych i sprawdzonych urządzeń. Tylko to gwarantuje, że montaż instalacji sanitarnych zostanie przeprowadzony fachowo, a powstały system spełni wszelkie wymagania pod względem bezpieczeństwa użytkowania, szczelności czy trwałości. Fachowy sprzęt dobieramy na podstawie wyzwań, z jakimi będziemy mieć do czynienia.

Terminowe wykonanie instalacji sanitarnych

Przykładamy dużą wagę do czasu realizacji. To jeden z naszych wyróżników. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie przewidzieć, ile potrwa montaż instalacji sanitarnej, więc podajemy realistyczne terminy. Dzięki temu nasi klienci są w stanie zaplanować dalsze prace bez opóźnień.

To efekt przede wszystkim profesjonalizmu. Jesteśmy z tego znani w całym województwie dolnośląskim. Nasi dotychczasowi klienci mogą potwierdzić, że wywiązujemy się z terminów, a stworzone systemy odznaczają się nie tylko wysoką jakością, ale też estetyką, co ma szczególne znaczenie przy niektórych realizacjach.

Ile kosztuje montaż instalacji sanitarnych?

To zależy od kilku czynników. Najważniejszym z nich jest rozległość planowanego systemu. Ma to największe przełożenie na pracę, jaką muszą wykonać nasi fachowcy. Oprócz tego bierzemy pod uwagę m.in. stopień skomplikowania instalacji sanitarnej, a także ewentualną konieczność wykorzystania niestandardowych elementów do montażu. Na tej podstawie jesteśmy w stanie oszacować, ile ostatecznie będzie kosztować realizacja.

Pragniemy zaznaczyć, że utrzymujemy konkurencyjność nie tylko pod względem poziomu wykonania, ale też cen. To sprawia, że zaufało nam już wielu osób poszukujących najlepszych rozwiązań za przystępne pieniądze.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie tworzenia sieci przesyłowych. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie z tym związane, a także wyjaśnimy, jak przeprowadzamy montaż instalacji sanitarnych. Wrocław należy do miast, w których docenia się kompleksowe podejście. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprostać tym wymaganiom. Podczas rozmowy doradzimy też wybór najkorzystniejszych rozwiązań, które zmieszczą się w planowanym budżecie i terminie.